FILM authors list / lista autora Filmova
Alexander Kondrashov, Rusija
Bart Lukasik, Poljska
Burkhard Adam, Nemačka
Carlos Correa, Kolumbija
Daan Verhoeven, Velika Britanija
Dan Cushmaro, Izrael
Dejan Pajić, Srbija
Elisabeth Lauwerys, Belgija
Erwan Savin, Francuska
Frank Dornberger, Nemačka
Frans De Backer, Belgija
Fuensanta W. Martinez-Rucobo, Meksiko
Gerald Zahn, Austrija
Grant Graves, Amerika
Grigoriy Vasilkevich, Rusija
Gui Pinto Da Costa, Portugal
Julia Petrik, Rusija
Harald Hund, Austrija
Livio Berra, Belgija
Lubomir Stefanoff, Bugarska
Manfred Bortoli, Italija
Mário Albuquerque and Mafalda Oliveira, Portugal
Mario Rott, Austrija
Michael Maes
Mike Maric, Italija
Milonakis Kostas, Grčka
Miodrag Lakić, Srbija NO price
Miroslav Dabić, Srbija
Nicholas Thomas, Velika Britanija
Nuno Sa, Portugal
Paul Wildman, Velika Britanija
Pepe Archos, Španija
Russya Connor, Nemačka
Srđan Caha, Srbija
Ulf Marquardt, Nemačka
Vid Ogris, Slovenija
Vincenzo Marotta, Italija
Vladimir Mladenović, Srbija
Vlasta Urban, Češka
Vukan Ćirić i Branko Knežević, Srbija
Walid Bouhiaf (Ai Futaki), Francuska
William Trubridge, Novi Zeland
Yury Shmatko, Rusija
Aleksandar Karjuk, no price
Fotografi / Photographers:
NEČUJNO – AUTORI FOTOGRAFIJA
Adnan Drnda, Bosna I Hercegovina
Alessandro De Maddalena, Južna Afrika
Andrey Nekrashov, Ukraina
Andrey Sidorov, Rusija
Annarita Perna, Italija
Beatrice Galonnier, Francuska
Davide Lopresti, Italija
Enrico Pati, Italija
Fabio Strazzi, Italija
Flavio Vailati, Italija
Ivan Milanović, Srbija
Konstantin Novikov, Rusija
Lorenzo Terraneo, Italija
Luca Rellini, Italija
Maja Slijepčević, Srbija
Maurizio Pasi, Italija
Milan Zurković, Srbija
Milonakis Kostas, Grčka
Miroslav Dabić, Srbija
Nataliya Chervyakova, Rusija
Nuno Sa, Portugal
Ognjen Rogačev, Srbija
Oleg Vorotnikov, Rusija
Samir Solaković, Srbija
Srđan Miletić, Srbija
Vid Ogris, Slovenija
Vincenzo Marotta, Italija
Walter Bassi, Italija
PHOTOS FROM UF FESTIVAL IN KIKINDA
1) Alesio Viora – Italy – ITA,
2) Arjette Schieck – Belgium – B,
3) Beeckmans Gery – Belgium – B,
4) Bonifacius Arbanto – Indonesia – RI,
5) Cristian Umili – Italy – ITA,
6) Debra Canabal –USA,
7) Dieter Kudler – Micronesia – FSM,
8) Dmitry Miroshnikov – Russia – RUS,
9) Fabio Strazzi – Italy – ITA,
10) Francesco Pacienza – Italy – ITA,
11) Giancarlo Zambelli – Italy – ITA,
12) Illés Pál – Hungary – H,
13) Martina Gambirasi – Italy – ITA,
14) Massimiliano Muratore – Italy – ITA,
15) Maya Manuputty – India – IND,
16) Michael Weberberger – Austria – A,
17) Petries Divers – Greece – GR,
18) Philippe Velghe – Belgium – B,
19) Rene Gonzalez Jara – Chile – RCH,
20) Ria Qorina Lubis – India – IND,
21) Rossana Bonati – Italy – ITA,
22) Sherry Hsu – Taiwan – China – RC,
23) Tascha Eipe – India – IND,
24) Yorko Summer – China – RC,