TAKMIČENJE JE ODLOŽENO
ZBOG TEHNIČKIH RAZLOGA
OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE U RONJENJU NA DAH
( STATIČKA APNEA )
KUP ”VILLA BREG” - Vršac 2011
Organizatori takmičenja : Savez Podvodnih Aktivnosti Vojvodine Mesto održavanja : Bazen Hotel "Villa Breg" Vršac Dubina bazena : 1,5m Temperatura vode : 26 C Datum održavanja : 26.Mart (Subota) 2011 god. Više detalja o mestu održavanja takmičenja možete pogledati na adresi: | |
Bazen Villa Breg |
|
Prijave takmičara izvršiti najkasnije do 24.03.2011 god. Do 24 časa, do 24 časa, na e- mail: kpabc78@gmail.com
- Ime i prezime takmičara
- Država i klub za koji se takmiči
- Najava vremena
Kotizacija po takmičaru: 1.500.00 DIN. na licu mesta ili na ž.r. 355-1039006-11(KPA Bela Crkva), u cenu kotizacije uračunat ručak za takmičare u hotelu Villa Breg!
Vreme starta: 12.15 časova
Sudije takmicenja:
Aleksandar Karjuk AIDA internacionalni sudija
Slobodan Savatović AIDA nacionalni sudija
– Važe AIDA pravila.
Prilikom verifikacije takmičari su dužni da ponesu lekarsko uverenje (ne starije od godinu dana) na uvid i da popune dokument o sopstvenoj odgovornosti prilikom ronjenja na takmičenju.
Obrada podataka: ARI
Nagrade:
Diplome i medalje pojedinačno M i Z, Klubski(2+1) Pehari za prva tri mesta i posebna nagrada Hotela Villa Breg za najbolja ostvarena vremena u ženskoj i muškoj konkurenciji – noćenje u hotelu sa doručkom i korišćenje SPA CENTRA.
Kontakt telefoni:
Savatović Slobodan 064/23-43-781
Perašević Dragan 063/42-00-95
Pokrovitelji takmičenja:
- SAVEZ PODVODNIH AKTIVNOSTI VOJVODINE
- HOTEL “VILLA BREG” VRŠAC
SATNICA TAKMIČENJA:
09.30 – 10.30h VERIFIKACIJA TAKMIČARA
10.30 – 11.00h BRIFING
11.00 – 11.15h SVEČANO OTVARANJE TAKMIČENJA
11.15 – 12.15h ZAGREVANJE TAKMIČARA
12.15h START PRVIH TAKMIČARA ( DVA STARTNA MESTA)
15h KRAJ TAKMIČENJA
PROGLAŠENJE POBEDNIKA
SVEČANI RUČAK U RESTORANU HOTELA
NAJAVA TAKMIČARA |
Apnea team Beograd Drzava 1.Vladimir Radovanovic ........................... SRB 2. Natasa Boskovic .................................... SRB 3. Mihajlo Andjelic ......................................SRB 4. Sandra Dinic ..........................................SRB 5. Bojan Simisic ........................................ SRB 6. Aleksa Zivkovic .......................................SRB 7. Sasa Totic ............................................ SRB Apnea team Dunav 1. Milina Stanojevic .....................................SRB 2. Djordje Pajevic ........................................SRB 3. Sara Petrovic ..........................................SRB 4. Nebojsa Veselinovic ..................................SRB 5. Aron Bar ...............................................IZRAEL 6. Branko Petrović .......................................SRB KPA " BELA CRKVA " BELA CRKVA 1.Oliver Jankulov........................................SRB 2.Miroslav Stevanovic.................................SRB 3.Borislav Stojanov.....................................SRB 4.Mile Petrov.............................................SRB 5.Tijana Vasiljevic.......................................SRB 6.Ivana Milosev..........................................SRB 7.Marko Lazarevic.......................................SRB S.D.T Svet Ronjenja:
|